Carousel Configuration Manager

Wersja demonstracyjna. Zapis konfiguracji i upload niedostępne.

Nazwa:

Adres odnośnika:

Cel:

Zmiany zapisane!

Wybierz plik ze zdjęciem do załadowania (jpg/jpeg/png/gif):

Ustawienia wyglądu

Kolor tła

Wielkość czcionki

Użyj suwaka do ustawienia żądanej wartości:

Kolor czcionki

Ustawienia animacji

Prędkość wymuszonego obrotu

Użyj suwaka do ustawienia żądanej wartości:

Prędkość domyślna

Użyj suwaka do ustawienia żądanej wartości:

Punkt widzenia

Użyj suwaka do ustawienia żądanej wartości:

Czas do resetu animacji po obrocie

Użyj suwaka do ustawienia żądanej wartości:

Margines górny

Użyj suwaka do ustawienia żądanej wartości:

Menadżer zarządzania konfiguracją i grafiką do flShow Carousel - "Carousel Configuration Manager" jest webową aplikacją służącą do zautomatyzowania procesu podstawowej konfiguracji flShow Carousel oraz uploadu i zarządzania zdjęciami do w/w animacji Flash. Aplikacja opiera się na następującym szablonie pliku konfiguracyjnego XML flShow Carousel: config-demo.xml. Aktualna wersja flShow Carousel dostarcza dużo więcej możliwości konfiguracyjnych, dlatego też dla pełnego wykorzystania możliwości, zajrzyj na stronę autora: http://www.flshow.net/carousel_examples.php.

Przed pierwszym użyciem Carousel Configuration Manager, skonfiguruj poprawnie plik configuration_file.php zgodnie z zawartymi w nim zaleceniami.

Ograniczona odpowiedzialność

Aplikacja jest darmowa. Pobierając aplikację używasz jej na własną odpowiedzialność. Nie ponoszę odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku użytkowania aplikacji. Budując aplikację dołożyłem wszelkich starań, aby była ona bezpieczna. Nie ponoszę jednak odpowiedzialności za wyciek danych, które mogłyby mieć miejsce w przypadku wykrycia luki w systemie zabezpieczeń i włamania się do systemu. Jeśli masz pomysł na podniesienie poziomu bezpieczeństwa aplikacji, skontaktuj się ze mną. Oświadczam też, że poprzez aplikację nie zbieram żadnych danych gromadzonych przez użytkowników powyższej aplikacji.

Autor nie ponosi również odpowiedzialności za działanie aplikacji flShow Carousel, nie uczestniczył przy jej tworzeniu, ani nie jest w żaden sposób powiązany z autorem tej aplikacji.

Wykorzystane technologie i komponenty

jQuery jQueryUI Farbtastic

...and Nuvola Icons.

Dziękujemy!

Projekt i wykonanie: Piotr Kwiatek | Strona projektu